Для промислового обладнання, устаткування та машинобудування литі металеві заготовки, відливки та запчастини

Фото Для промислового обладнання, устаткування та машинобудування литі металеві заготовки, відливки та запчастини
Состояние:
Новый
Для промислового обладнання, устаткування та машинобудування литі металеві заготовки, відливки та запчастини, а також декоративні виливки широкого вжитку, лиття, виливання з металу, в роботі також 3D-принтер, 3D-фрезер. Виливання для оборонпрому, модульних бронеплит і конструкцій та корпусів боєприпасів, а також контейнерів для зберігання радіооктивних відходів. Лиття металу з використанням 3D-принтера та 3D-фрезера. Машинобудівні, декоративні та художні виливки, паркове лиття, грати, огорожі, барельєфи, хвіртки, ворота, стовпчики, ліхтарі, лавки, таблички. Виготовлення моделей на 3D принтері та вирізування з пінопластів на 3D фрезері. Точне литво під замовлення.
Конструкторський та технологічний відділ - розробка ливарної технології на разове та серійне лиття. Оснащення обладнанням, виготовлення устаткування і виробничих ліній ливарних цехів.
Для промышленного оборудования и машиностроения литые металические заготовки и запчасти, а также декоративные отливки ширпотреба, литье, 3D-принтер, 3D-фрезер. Литье металла с использованием 3D-принтера и 3D-фрезера. Машиностроительные, декоративные и художественные отливки, парковое литье, решетки, ограды, барельефы, калитки, ворота, столбики, фонари, скамейки, таблички. Изготовление моделей на 3D принтере и вырезание из пенопластов на 3D фрезере.
Конструкторский и технологический отдел - разработка литейной технологии на разовое и серийное литье. Оснащение оборудованием литейных цехов. doro55v@gmail.com, т. 38-066-1457832, Влад
Цена: 95 грн за кг