Термодошка, термобрус, термодерево, термососна, термоясен, планкен, декінг, паркет

Фото Термодошка, термобрус, термодерево, термососна, термоясен, планкен, декінг, паркет
Термодеревина - це вдосконалене дерево. Це деревина, яка пройшла термічну обробку при високих температурах (185-230° С) без додавання будь-яких хімічних речовин. І в результаті стала справжнім «матеріалом XXI століття», поєднуючи екологічність натурального дерева (вона сьогодні особливо цінується) з фізико-механічними властивостями, які й зовсім безцінні.
Термодерево - це 100% натуральний масив. Кожна дошка неповторна і унікальна, як і всі, що створює природа. Термообробці піддають різні породи: м'які (ялина, сосна, липа, кедр) і тверді (ясен, дуб, бук), тому саме поняття «термодеревина» неповне, потрібно уточнювати яка саме порода вам пропонується.
Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів, при будь-яких перепадах вологості і температури навколишнього середовища, поліпшується в 10-15 разів по відношенню до необробленої деревини. Це означає, що виріб з термообробленого дерева з часом не деформується (не розбухає, не всихає, не викривлюється) при будь-яких зовнішніх впливах - опади, підвищення / пониження температури.
Це одне з найважливіших властивостей термодерева, яке забезпечує йому перевагу перед іншими породами. Будь-яке нетермооброблене дерево - це живе дерево, яке дихає. Тобто рано чи пізно дерево поведе (з'явиться кривизна по довжині і ширині). З термообробленою дошкою такого не станеться.
Після термообробки дошка має такі властивості:
- Геометрична стабільність.
- Екологічна чистота.
- Гігроскопічність.
- Довговічність.
- Біостійкість.
- Естетичність.
Термооброблене дерево - 100% екологічно чистий матеріал, завдяки чому завоювало таку популярність в Європі, а тепер і в Азії. Термічна обробка деревини відбувається без додавання будь-яких хімічних речовин, використовується тільки два екологічно безпечних компонента - вода і висока температура.
Цена: 1 100 грн за кв. м