ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ

Фото ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ
2023

ТЕПЛОГІДРОІЗОЛЯЦІЯ МОНОЛІТНА ПІНОПОЛІУРЕТАНОВА, ЩО НАПИЛЮЄТЬСЯ (ДСТУ Б В.2.6-187:2013)

Працюємо по Україні                                                                        До уваги зацікавлених осіб!

       ТОВ «ППУ ПРОФІТ» використовує найбільш прогресивний та технологічний метод створення термогідроізоляційних суцільних покриттів шляхом пошарового безшовного напилення пінополіуретанових композицій – жорсткого пінополіуретану (ППУ).

        Нанесення напиленням проводиться професійними установками – дозаторами високого тиску, пістолетами для змішування та напилення Graco Fusion AP, Gama Master, Probler, використовуючи компоненти компанії BASF (Пінополіуретани теплоізоляційні та ущільнювальні системи Elastospray («Elastopor H») – ТУ У В.2.7–25.2–20068365–001: 2011, виробництва BASF POLYURETHANES GMBH, Німеччина). Поверхні з нанесеним пінополіуретаном додатково обробляють тільки при необхідності захисту від попадання прямих ультрафіолетових променів. Затверджені санітарно-епідеміологічні сертифікати. Дозволяється прямий контакт пінополіуретану з продуктами харчування.

        Роботи проводяться відповідно до «Рекомендацій для виробництва і застосування пінополіуретану теплоізоляційного і герметизуючого системи «Еластопор Н» виробництва BASF POLYURETHANES GMBH». Терміни ефективної експлуатації пінополіуретану системи «Еластопор Н», відповідно до ТУ У В.2.7-25.2-20068365-001:2011 становить не менше 30 років від дати виготовлення.

      Працюємо по всій Україні. Юридично знаходимось у передмісті Києва.
      Маємо професійний досвід більше 12 років по напиленню жорсткого пінополіуретану в різних сферах його застосування: АПК, холодильні та морозильні камери, промисловий та комерційний сектор, житлове та приватне будівництво, мансардні поверхи, горища, гідроакумулятори, ємності, автотранспорт, плав. засоби, понтони тощо. Внутрішньо та зовнішньо. Максимально ефективне утеплення, теплоізоляція, термоізоляція, гідроізоляція – ці всі Технічні Завдання ефективно та довгостроково вирішує жорсткий пінополіуретан із закритою коміркою.

     Овоче – та фруктосховища, холодильні, морозильні та сушильні камери, тваринницькі та птахо комплекси, камери для вирощування грибів, ангари, виробничі, комерційні, офісні та складські приміщення, ємності, котельні, баки – гідроакумулятори тощо – пінополіуретан успішно збереже тепло або холод, допоможе підтримати необхідний мікроклімат та температуру, подовжить ресурс холодильного та опалювального обладнання, зменшить витрати на енергоносії, а в решті решт – заощадить та збереже Ваші кошти.
          Ціноутворення 2023 р:

          В залежності від виробника компонентів (від виробників України, КНР, Туреччини, Іспанії, Польщі, Німеччини тощо до світового лідера галузі - Німецького БАСФ), вартість робіт з матеріалами:

→     245 $ – 255 €/м3 ППУ у готовій, жорсткій формі, закрита комірка, ≤ (35 ~ 40) кг./м3, в гривнях по курсу, з ПДВ (ТОВ) чи без (ФОП, третя група).

        Так, на прикладі товщини напилення 5 - 6 см. (50 - 60 мм.), це від 13,5 $ до 14 € за 1 метр квадратний, ізольований пінополіуретаном суцільно пошарово для відносно рівних (НЕ плити ребристі бетонні ПКЖ, металочерепиця, профіль, шифер тощо) та відносно гладких (НЕ пористі, волого поглинаючі пінобетон, газоблок, ракушняк тощо) поверхонь при їх температурі, більшій за +100С (може принципово відрізнятись від температури навколишнього середовища. Треба міряти саме поверхню).
       Кінцеві ціни формуються виходячи з актуальної вартості та наявності сировини (двох компонентів А і Б), з чи або без урахуванням додаткових робіт, таких як підготовка поверхні (видалення за такої необхідності старого вапна, фарби, нестійких поверхонь, обезпилення, ґрунтування).

       Також працюємо Вашою сировиною (компонентами відомих виробників) за договірними фіксованими цінами за нанесення 1-го кг., 1-го комплекту, тони і т. д.*

      Ми рекомендуємо використовувати сировину світового лідера галузі – компоненти німецької фірми БАСФ (BASF POLYURETHANES GMBH). Хімічному концерну 157 років, близько 70-ти років вони виробляють пінополіуретанові композиції для напилення та заливки, сендвіч панельні та трубні ППУ системи для термоізоляції.

       Вартість робіт з матеріалами BASF, виробництва Німеччини, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3) формі із закритою коміркою:

→     255 €/м3 ППУ у гривнях, або:

     По відносно рівній та відносно гладкій поверхні, ціна за метр квадратний:
• 14,03 євро товщиною ізоляції 50 – 60 мм (мінімально аргументована товщина ППУ ізоляції з точки зору теплотехніки та позитивного досвіду використання);
• 20,4 євро товщиною ізоляції 80 мм (рекомендується мінімально для житлових - мансардних поверхів, для напилення між кроквами);
• 25,5 євро за 100 мм. ППУ – ізоляції (ідеально для приватних будівель на мансардних поверхах по кроквяній частині та для багатьох інших ТЗ).
• Ціну любої іншої товщини вираховуємо на калькуляторі шляхом множення ціни за куб на товщину. Так, наприклад для товщини у 7 см. (65 – 75 мм.) розрахунок буде такий: 255 євро х 0,07 м. ППУ = 17,85 евро/м2
     Вартість робіт з матеріалами виробництва Україна, КНР, Туреччина, Іспанія, Польща тощо, за метр кубічний, у готовій, жорсткій (≤ 40 кг/м3) формі:
→     від 245 $/м3 ППУ у гривнях, або:
     По відносно рівній, гладкій та теплій поверхні, за метр квадратний, від:
• 13,5 $ товщиною ізоляції 50 – 60 мм. (мінімально аргументована товщина ППУ ізоляції з точки зору теплотехніки та досвіду використання);
• 19,6 $ товщиною ізоляції 80 мм;
• 24,5 $ за 100 мм. ППУ – ізоляції.
      Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на нерівну поверхню (бетонні перекриття стелі із плит ребристих ПКЖ, профільовані, ребристі, гофровані метал, шифер, черепиця тощо), її площу необхідно розгорнути, за можливості вирахувати коефіцієнт розгортання та застосувати його до лінійних розмірів площі. Це може бути від 1,05 до 1,6 і більше для поверхні із складною геометрією. Так, наприклад, розгортання поверхні традиційно використовуваних за колишніх часів стельових перекрить – ребристих плит ПКЖ, збільшує лінійні розміри у 1,51 рази (якщо глибина великих та малих ребр не більша за 25 і 10 см. відповідно. Бувають і по 32 ти 13 см. Тоді цей коефіцієнт за будівельними нормативами ДБН Д.2.2-15-99 Пп.1.2.4.6 складає 1,6) По металочерепиці, покрівельному профілю (55 – 65 хвиля) та шиферу для розрахунку треба закласти до лінійних розмірів коефіцієнт щонайменше 1,3. Для профілю 75 цього вже буде замало. У таких випадках після погодження попереднього розрахунку необхідної кількості сировини – максимального бюджету, остаточний розрахунок після виконання робіт проводиться із замовником за фактом використаного матеріалу.
         Для розрахунку ціни напилення за метр квадратний на пористу, волого поглинаючу поверхню (пінобетон, газо блок, ракушняк, вапняк, керамзит тощо) використовують коефіцієнт 1,05 – 1,1 в залежності від стану поверхні та товщини нанесення ізоляції (до 30% при товщині ізоляції 30 мм. по черепашнику, ракушняку, вапняку) або за фактом використаного матеріалу.
        При напиленні стель та зовнішніх роботах для розрахунку кількості необхідного матеріалу потрібно закласти у розрахунок щонайменше + (5 – 10)% на технологічні, об'єктивно неминучі втрати у вигляді осідання дрібних частинок (стелю внутрішньо), втрати через вітер (стіни та особливо покрівля, зовнішньо). Втрати через вітер можуть значно перевищувати 10%.
       Остаточна вартість завжди формується індивідуально, з урахуванням конкретних умов і обсягів виконуваних робіт, відрядження робітників, доставки матеріалів та устаткування на об'єкт. За умов виконання робіт по складній поверхні та/або в прохолодну погоду на поверхню із температурою менше за +120С кінцева вартість визначається ВИКЛЮЧНО за фактом використаного матеріалу. При плюсовій температурі поверхні значно менше за +10 С у більшості випадків працювати можна, але загальна вартість за рахунок збільшення щільності пінополіуретану у готовій формі буде значно вищою, до + 50 % і вище.
      Роботи проводяться персоналом з великим досвідом робіт (у діючих операторів більше 12-ти років у найрізноманітніших сферах примінення ППУ) з напилення ППУ та поліурії, установками – дозаторами високого тиску з переробки пінополіуретану (ППУ) і полісечовини ПМ і ГПМ (полімочевини, поліурії).
     Гарантія якості на роботи та матеріали: не менше 5 років, на німецький BASF – не менше 10 років. Термін експлуатації БАСФ не менше 30-ти років.
     На матеріали БАСФ додаються сертифікати України, є Технічні Умови.
     Професійне обладнання високого тиску із гідравлічним приводом (380 В, 25 кВт), у наявності усе необхідне, тура (ліси на колесах), дизельна теплова гармата потужністю 30 кВт, нагрівальні пояси для сировини у бочках, пірометр для виявлення можливого конденсату на поверхні. Стабільно висока якість, гарантія. Консультація, прозорі, зрозумілі Вам розрахунки, відповідальний підхід.      
Досвід діючих операторів більше 12 років. Рекомендаційні листи від клієнтів. По усім посиланням на офіційний сайт, соціальні мережі – усі виконані роботи (об’єкти), фото та відео виключно наші.
Нами виконані роботи, 2009 – 2022 рр:  http://www.ppu-profit.com/index/0-2

Майбутнє - це не те, про що ми мріємо,
а те, що ми створюємо!
ППУ - то є краще із майбутнього!
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.

З повагою та побажаннями миру,
Ігор Жмурко, директор ТОВ «ППУ ПРОФІТ»
Теплогідроізоляція монолітна пінополіуретанова, що напилюється

Електронна скринька: office@ppu-profit.com
+38 (067) 630-55-21 (Viber, WhatsApp, Telegram)
+38 (050) 356-81-58
+38 (063) 336-75-94
http://www.ppu-profit.com
https://instagram.com/ppu_profit/
https://www.facebook.com/OOOPPUProfit/
https://www.youtube.com/user/MKPReal

Завжди раді бачити Вас своїми партнерами

Цена: 255 € за куб. м