Продaм розкладний телескопічний пандус T300, довжина 3 м

Фото Продaм розкладний телескопічний пандус T300, довжина 3 м
Компанія Хендікарс надає можливість придбати телескопічний розкладний пандус Feal T300 шведського виробництва, призначений для інвалідних візків і колясок. У нас ви можете купити пандуси за прийнятною ціною, виконані з алюмінію.

Характеристики пандусу Feal T300:

- Робоча довжина - 288 см.
- Довжина в складеному стані - 116 см.
- Максимальне навантаження - 250 кг.

Вироби складаються з двох напрямних, кожна з яких розкладається, як підзорна труба або телескоп. Придбавши пандус Feal T300, при мінімальній довжині та вазі ви отримаєте ідеальний аксесуар як для приміщення, так і для подорожей, відвідувань різних установ. Розкладний пандус Feal T300 - майже не єдиний вихід у місцях, де немає можливості встановити будь-який інший вид.

Телескопічні пандуси використовуються для підйому на сходи, де неможливо встановити стаціонарний пандус, при заїзді в транспорт та в іншому будь-якому місці для подолання перешкод людині в інвалідному візку. Вироби виготовлені з міцного перфорованого алюмінію, що дозволяє їм витримувати великі навантаження при невеликій вазі. Поверхня пандуса шорстка для забезпечення безпеки руху.

Спеціальні засувки забезпечують просту і надійну систему висування пандуса. На торцевому боці виробу розташовані зручні ручки для транспортування.

Доставка по Києву та Україні.
Тел.: (096) 201-01-91, (066) 067-97-71. Яна.

Дополнительная информация на сайте pandus.info/ua/t300-ramp.html