Потужний пилосос Barak

Фото Потужний пилосос Barak
Состояние:
Новый
Пилосос Barak PSC-2300W.18
Принцип роботи
У корпусі циклонічного пилососа не передбачено мішок-пилозбірник, замість нього використовується контейнер. Пил і бруд відокремлюється від потоку повітря за допомогою створюваного всередині спеціального відсіку циклонічного вихору (за рахунок відцентрової сили). Таким чином, сміття потрапляє в призначений для нього знімний контейнер, а повітря, проходячи через моторний блок і фільтр, повертається в кімнату.
Особливості пилососа
Модель практично не втрачають потужність всмоктування, навіть якщо контейнер наповнений сміттям (оскільки відсутній мішок з пилом, через який має «пробиватися» повітря). Пилосос для сухого прибирання простий у використанні та маневрений – з ним легко та швидко проводити прибирання навіть у великих приміщеннях. Прилад оснащений контейнером та фільтром тонкого очищення, завдяки чому повітря в приміщенні буде чистим та свіжим.
Додаткові можливості
Модель легко та ефективно справляється із сухим прибиранням, розрахований на видалення побутового пилу. Підійде також для прибирання вашого автомобіля, гаража, і навіть приміщень у стані ремонту.
Простота догляду
Контейнерний пилосос BARAK циклонного типу оснащений пилозбірником об'ємом 3 літри – дуже простий у догляді, легко миється та чиститься (потрібно просто вийняти контейнер, викинути сміття та обполоснути його водою).
Якість і надійність
Віддаючи перевагу пилососу BARAK Вам не доведеться турбуватися про необхідність ремонту або заміну приладу, що передчасно вийшов з ладу, - він буде справно служити довгий час.
Основні характеристики
Споживана потужність: 850 (Вт)
Потужність всмоктування 2300Вт
Тип прибирання: Суха
Живлення: Мережа 220В
Тип пилозбірника: Циклонний фільтр
Тип вихідного фільтра: HEPA фільтр (тонкої очистки, миється)
Об'єм пилозбірника: 3.0 (л)
В комплект входять 2 насадки-щітки
Тип труби всмоктування: Телескопічна
Положення регулятора потужності всмоктування: корпус
Фільтр тонкого очищення: Так
Стан: Новий