Посвідчення АДР

Свідоцтво для перевезення небезпечних вантажів ADR. Дозвіл ДОПНВ - після навчання звернувшись в нашу компанію ПП «Дорожня Безпека» ви зможете пройти навчання.
Водіям, які пройшли навчання та успішно склали іспит, видається документ - свідоцтво про допуск водія до перевезення небезпечних вантажів ДОПНВ міжнародного зразка, іншим фахівцям відповідальні за перевезення небезпечних вантажів, супроводжуючі особи, логіста або менеджерам видаються посвідчення довільної форми.
АДР свідоцтво - це Європейська угода про міжнародне дорожнє перевезення опаcних вантажів. Документ видається водіям які пройшли навчання і успішно склали іспит, видається документ - свідоцтво про допуск водія до перевезення небезпечних вантажів ДОПНВ на водія) міжнародного зразка, іншим фахівцям відповідальні за перевезення небезпечних вантажів, супроводжуючі особи, логіста або менеджерам видаються посвідчення довільної форми.
Вартість такого документа досить не велика, а ось надбавка до зарплати досить відчутна, тому зараз стало популярно проходити навчання для отримання adr
Цена: 1 грн за услуга