Плазмова різки труб Ercolina EC220

Фото Плазмова різки труб Ercolina  EC220
Состояние:
Новый
Опис: Система плазмового різання Ercolina EC220 з ЧПУ може робити двовимірні вирізи будь-якої форми на будь яких металевих трубах, таких як алюміній, сталь, мідь, латунь та інші.

Компанія Ercolina давно працювала над даною машиною, і тепер готова представити на ваш розсуд верстат нового покоління. Дана машина являється продуктом втілення передових технологій, що дозволяє якісно відрізнятись надійністю і довговічністю, в порівнянні із іншими виробниками.

Плазмова різка труб прекрасно компонується в лінію виробництва із іншими верстатами Ercolina (трубозгильнальні та профілезгинальні верстати, верстати для обробки кінців труб, преси для обробки труб і т.д.), для повного циклу виготовлення виробів із труб та профілів.

Протягом багатьох років плазмова різка була одною із самих розповсюджених і признаних технологій в галузі машинобудування,  і тепер компанія Ercolina також може похвалитись освоєнням технології виробництва таких машин.

Принцип  роботи:

Процес плазмової різки включає створення перегрітого електричного каналу, іонізованого газу (плазми) від  плазмового різка через ріжучу головку.

Це досягається за допомого стиснутого газу, який з високою швидкістю видувається через фокусуючи сопло до заготовки. Потім всередині газу утворюється електрична дуга між електродом, розташованим поряд із газовим соплом або вбудованим в нього, і самою деталлю. Електрична дуга іонізує частину газу, створюючи тим самим електропровідний канал плазми. По мірі того, як електрика від різака переміщується вниз по цій плазмі, вона забезпечує достатнє тепло для розплавлення заготовки. В той же час більша частина високошвидкісної плазми і стиснутого газу здувають гарячий розплавлений метал, тим самим відділяючи (прорізаючи) оброблювану деталь.

В останні роки в результаті дослідів були створені технології плазмової різки високої чіткості, більш швидкі і точні, здатні забезпечити ідеальну частоту поверхні різки.

Цена: 80 000 € за шт.