Підшипниковий вузол (корпусний підшипник) ARMOR LEFG 206 TDT FKL, FYJ 30 TF SKF, UCF 206 NSK

Фото Підшипниковий вузол (корпусний підшипник) ARMOR LEFG 206 TDT FKL, FYJ 30 TF SKF, UCF 206 NSK
Состояние:
Новый
Компанія «ФКЛ Україна» пропонує підшипниковий вузол (корпусний підшипник) ARMOR LEFG 206 TDT FKL (Сербія).
Область застосування — ґрунтообробна техніка, прикотуючі котки.
Внутрішній діаметр підшипника – 30, ширина підшипника – 40,2, ширина корпуса – 31, загальна довжина – 108, відстань між центрами отворів – 83, вага – 1,2, ширина кромки корпуса – 13, динамічна вантажопідйомність (С) – 19,5, статична вантажопідйомність (С0) - 11,2. Тип корпуса - FG.
Максимальний захист ARMOR: корпус відлитий з ударостійкого високоміцного чавуну, який по міцності в 4 рази перевершує звичайний сірий чавун; механічний захист прес-маслянки гарантує роботу без пошкоджень; пластиковий ковпачок оберігає від попадання пилу в мастило; пази для монтажу підшипника виконані всередині  корпуса, що максимально знижує контакт підшипника з брудом і пилом з робочої сторони; додаткові ребра жорсткості монтажних отворів корпуса; оцинковане покриття корпуса, прес-шайби та внутрішнього кільця підшипника — найкращий захист від корозії; унікальне 6-кромкове ущільнення підшипника з робочої сторони та 3-кромкове з внутрішньої сторони представляють на сьогодні найдосконалішу систему ущільнень для підшипникових вузлів, що застосовуються в сільгосптехніці; прес-шайба, товщиною 1 мм, забезпечує надійний механічний захист; два мастильні отвори на зовнішньому кільці підшипника; канали для змащення передбачені як у корпусі, так і на зовнішньому кільці підшипника; штифт фіксації зовнішнього кільця перешкоджає прокручуванню підшипника.
Аналоги: FYJ 30 TF SKF, UCF 206 NSK.
ТОВ НВП «Білоцерківмаз» - партнер компанії «ФКЛ Україна», який під час виробництва власної сільськогосподарської техніки використовує підшипникові вузли ARMOR LEFG 206 TDT FKL.
Постачальник – компанія “ФКЛ Україна”, ексклюзивний дистриб'ютор заводу підшипників та карданних валів FKL на території України. Технічні консультації, у наявності зі складу та під замовлення, доставка по Україні.