Опромінювач ОУФну (УГН-1) з окулярами і комплектом насадок

Фото Опромінювач ОУФну (УГН-1) з окулярами і комплектом насадок
Состояние:
Новый
(Застаріле найменування УГН-1) являє собою стаціонарний ультрафіолетовий терапевтичний опромінювач для групових локалізованих опромінень до 4 пацієнтів одночасно.

Апарат ОУФну призначений для лікування верхніх дихальних шляхів (порожнин носа, носоглотки, мигдалин) і порожнини вуха. Потік ультрафіолетових променів концентрується в облучателе ОУФну за допомогою пластикових тубусів для всіх видів опромінень (нижче їх можна купити / замовити).

Як джерело УФ-випромінювання в облучателе ОУФну використовується ртутно-кварцова лампа високого тиску ДРТ-240 (нижче її також можна купити / замовити), що випромінює ультрафіолетові промені широкого діапазону (240-320 нм).

Індивідуальні дзеркала дозволяють спостерігати за напрямком потоку променів при роботі опромінювача. Спеціальні шторки поділяють зону на чотири сектори, що зручно для пацієнтів.

Таблиця 1 - Технічні характеристики медичного обладнання Опромінювач ОУФну (УГН-1)

Найменування

Значення

опромінення в вихідному отворі тубуса для рота при горизонтальному положенні тубуса і повністю висунутому переходнике (Вт/м²)
40 ± 10

Напруга живильної мережі (В)
220 ± 22

Частота (Гц)
50

Потужність не більше (В · А)
1000

Тривалість пускового режиму лампи не більше (хв)
15

Маса не більше (кг)
11

Клас захисту від ураження електричним струмом по ГОСТ Р 50267.0-92
I тип B

Вид кліматичного виконання по ГОСТ 15150-69
УХЛ4.2

Середній термін служби не менше (років)
5

Комплектність апарату ОУФну (УГН-1) при поставці: опромінювач в зібраному вигляді (без тубусів, кронштейнів та шторок), тубус для рота - 4 шт., Тубус для носа - 4 шт., Тубус для мигдалин - 4 шт., Заглушка ( ковпачок) на місце тубуса - 4 шт., кронштейн для кріплення шторок - 4 шт., шторка тканинна - 4 шт., інструкція з експлуатації 82-00-00РЕ (нижче її можна завантажити з нашого сайту), вставка плавка (запобіжник) ВП2Б -1-6,3А - 2 шт.

Ультрафіолетові промені біологічно дуже активні і при невмілому використанні опромінювача ОУФну (УГН-1) можуть заподіяти пацієнтові серйозної шкоди. Тому медперсонал повинен обслуговувати пацієнтів тільки до припису лікаря з точним зазначенням дозування.

При тривалій роботі опромінювача ОУФну може відчуватися характерний запах озону. В цьому випадку рекомендується вимкнути апарат і провітрити приміщення.

Через кожні дві години безперервної роботи необхідно вимикати опромінювач ОУФну на 20-30 хвилин. На час перерви, що не перевищує 30 хвилин, апарат вимикати не рекомендується, так як повторне запалювання можливо тільки після охолодження лампи ДРТ-240.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
бренд: Медремкомплект
Країна виробник: Росія
Тип лампи: кварцова Источник: https://klinikadoktoravasilevicha.zakupka.com/p/1176606000-obluchatel-oufnu-ugn-1-s-ochkami-i-komplektom-nasadok/

Цена: 14 500 грн за шт.
Информация о доставке: Самовывоз, отправка Новой почтой или Укрпочтой. Оплата наличными при получении товара или на банковскую карту.