Массажист-реабилитолог. Физиотерапевт

Фото Массажист-реабилитолог. Физиотерапевт
Електротерапія на дому та з виїздом
Электротерапия – физиопроцедура, основанная на контролируемом воздействии электрического тока на организм. Применяется она в рамках реабилитации после перенесенных заболеваний, а также в косметологии. Противопоказания к электротерапии импульсными токами делают подобную процедуру «избранной», требующей документального разрешения лечащего врача.
Под этим термином подразумевают процедуру, во время которой на организм воздействуют токами низкого напряжения и силы. Чувствительность к таким токам в различных частях тела вариируется, поэтому на нижние конечности оказывается самое мощное воздействие, а на кожу лица и слизистые оболочки – самое слабое. Аппарат низкочастотной электротерапии используют при лечении:

нарушений мозгового кровообращения;
вегетативной дистонии;
патологии органов пищеварительной системы;
гипер- и гипотонии;
стенокардии;
атеросклероза;
неврастенических нарушени

Високочастотна електротерапія – це метод впливу на організм людини, який полягає у застосуванні змінного струму високої, ультрависокої і надвисокої частот, названий на честь французького фізика і фізіолога Арсена Д’Арсонваля. Розрізняють місцеву і загальну дарсонвалізацію.

Курс загальної електротерапії складається з 20-30 процедур і застосовується при таких захворюваннях:
гіпертонічна хвороба
мігрень
варикозне розширення вен
геморой
підвищена стомлюваність
обмороження та незагойні виразки
Застосування місцевої високочастотної електротерапії широко поширене в косметології. Під час впливу електрода на шкірні покриви обличчя і шиї відбувається одномоментний спазм судин, при якому кров і лімфа починають інтенсивно циркулювати по організму, усуваючи застійні явища, нормалізує тургор і тонус шкіри.

У косметичних цілях дарсонвалізацію застосовують:
Після лікувальної та гігієнічної чистки обличчя
Безпосередньо перед накладанням маски або живильного крему
З метою усунення ознак сухої, в’ялої, в’янучої шкіри
При жирній шкірі обличчя
У поєднанні з масажем голови
Високочастотна електротерапія – це ефективний і нетравматичний метод впливу, що викликає у пацієнта позитивні емоції і забезпечує стійкий і видимий результат.
тел. 0674594948