Кредити на Б/У авто

Фото Кредити на Б/У авто
Чи плануєте купити авто в кредит? Розглядаєте варіант купівлі автомобіля з пробігом? КредитМаркет надає Вам можливість швидко та вигідно взяти кредит на покупку авто б/у.

Автокредит від КредитМаркет - доступні умови кредитування БУ авто в Україні. Швидке прийняття рішення, гнучкі умови, мінімальний пакет документів приємно Вас здивують! Розрахуйте приблизний платіж авто кредиту на нашому сайті. Після оформлення онлайн-заявки на кредит з Вами зв'яжуться наші фахівці, нададуть кваліфіковану консультацію щодо умов кредитування купівлі авто БУ, розрахують різні варіанти кредитних пропозицій. Спрощена процедура оформлення застави без присутності продавця. Машина в кредит – це можливість користуватися автомобілем вже зараз!

Ви можете підібрати БУ автомобіль і отримати кредит до 100 000 грн. Обрати бажану марку та модель автомобіля з пробігом можна на будь-якому інтернет-сайті або авторинку України. Країна-виробник транспортного засобу - не принципово. Ви можете взяти кредит на машину іноземного (США, Європа, Китай та ін.) Або вітчизняного виробництво (СНД).

Для того, щоб розрахувати та оформити кредит достатньо мінімального пакета документів: паспорт, довідка про доходи з місця роботи та ІПН.

КАСКО для Вашого автомобіля не потрібно. Ви маєте можливість купити машину в кредит без страховки!