Кредит під заставу авто від КредитМаркет

Фото Кредит під заставу авто від КредитМаркет
Кредит під заставу авто в КредитМаркет - вигідно і зручно. Якщо Ви плануєте великі покупки або витрати на ремонт, будівництво, купівлю нової техніки або відпустку, а грошей недостатньо - не впадайте у відчай. Адже у Вас є автомобіль! Ми можемо запропонувати Вам кредит готівкою під заставу Вашого авто на суму до 500 000 гривень на будь-які цілі. Термін кредиту до 5 років.

Саме Ваша машина, надана в заставу, допоможе отримати максимальну суму. Це можливо завдяки програмі «Кредит під заставу авто від КредитМаркет».

Все що необхідно для надання кредиту готівкою - це Ваш автомобіль і мінімальний пакет документів: паспорт громадянина України, ІПН, довідка про доходи з місця роботи, технічний паспорт на автомобіль, страховий поліс ЦВ на автомобіль. Приємний момент - КАСКО не потрібно, що значно знизить Ваші витрати на кредит. Важливо, щоб машина не була заставою за іншими кредитними зобов'язаннями.

Ви отримаєте кредит готівкою під заставу Вашого автомобіля на прозорих умовах, без будь-яких прихованих комісій та платежів. Мета, для якої потрібні гроші в кредит - це Ваша особиста справа. У Вас немає зобов'язань підтверджувати свої цілі.

Цена: 1 000 грн за услуга