Колеса та бандажі для сівалок, просапних культиваторів, котків

Фото Колеса та бандажі для сівалок, просапних культиваторів, котків
Пропонуємо колеса для сівалок та просапних культиваторів, бандажі для сівалок та просапних культиваторів, котки та шини (бандажі) для котків. Бренд – Otico (Франція).
Оригінальні колеса та бандажі (шини) Otico мають ряд переваг:
універсальність - застосовують на сівалках і просапних культиваторах різних виробників: Kuhn, Gaspardo, Horsch, Kinze, Challenger, Kverneland, Great Plains, John Deere, Amazone, Monosem, Massey Ferguson, Vaderstad, Bednar, Pottinger, Farmet, Lemken, Mzuri та інше;
надійність — шини, що повністю самоочищаються, завдяки гнучкості натурального каучуку, формі, внутрішньому і зовнішньому дизайну шин, не вимагають технічного обслуговування;
функціональність - різні види профілів (гладкий, з кромкою, косий, з грунтозацепами, з горбиком, плоский, увігнутий), виконують різні агрономічні функції (прикочування, закриття борозенки, опорна функція, очищення дисків сошника, проміжне прикочування).
Компанією Otico було розроблено 5 рецептур гумових сумішей, спеціально для сільського господарства: 43S, 50S, 63S, 71S, 72S.

Постачальник – компанія «ФКЛ Україна», офіційний ексклюзивний дистриб'ютор торгових марок заводу «Otico» (Франція) на території України: Otico, Farmflex, Tyres&Wheels.