Київ експертна оцінка, експертиза авто після ДТП незалежний експерт

Фото Київ експертна оцінка, експертиза авто після ДТП незалежний експерт
Киев Экспертная Оценка, Экспертиза ДТП, Независимая Экспертиза, Автоэксперт, Автоэксперт ДТП экспертиза комиссар оценщик оценка независимый авто

Ключовий напрямок – незалежна експертиза авто після ДТП Києві

kyiv.avtoexpert.in.ua

- Експертиза ринкової вартості авто на момент ДТП – від 1980 грн
- експертиза вартості відновлювального ремонту – від 2730 грн
- Прорахунок вартості придатних залишків – від 1450 грн
- Експертиза збитків після ДТП – від 1840 грн
- Оцінка збитків для КАСКО - від 2170 грн
- Оцінка шкоди для ОСАЦВ (Автоцивілка) – від 1950 грн
- Експертиза для Подання позовної заяви до суду, на винуватця ДТП – 2650 грн

У нас найкращі ціни, тому що:
Ціни-формуються за регламентом Спілки Експертів (без додаткової комерційної націнки) Виходять з неоподатковуваного мінімуму у відношенні до мінімальної заробітної плати.
Автоексперт ДТП експертиза комісар оцінювач незалежний авто
Роботи виконуються фаховими спеціалістами, які відповідають всім нормам, стандартам та вимогам.
Надані документи можна використовувати в судах, тендерах, проти страхових, проти винуватців ДТП, при розподілі майна та інше.

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ВАРТІСТИ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБИ ПІСЛЯ ДТП/ІНШОЇ ПОДІЇ
Це один із найпоширеніших видів незалежної оцінки транспортного засобу, оскільки ця оцінка проводиться з метою визначення реальної вартості відновлювальних робіт після ДТП. Така експертиза просто необхідна для отримання відшкодування завданих збитків від страхових компаній або безпосередньо від винуватця ДТП; за несправедливого розміру страхової виплати або виплати винуватця ДТП; у разі, якщо відповідальність винуватця аварії не застрахована; якщо транспортний засіб пошкоджено внаслідок стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб (хуліганство) та інші випадки, які не підпадають під категорію ДТП.

НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА ВАРТОСТІ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБИ
Така оцінка необхідна у разі дарування для визначення податку з майна, продажу/купівлі автомобіля, розрахунку заставної вартості. Щоб визначити вартість, експерти застосовують статистично середні цінові дані транспорту, що ґрунтуються на даних з відкритого ринку автомобілів та зібрані до спеціалізованих довідників, таких як «Бюлетень автотоварознавця» та «УкрАВТО». Оцінка автотранспорту регулюється Національними стандартами оцінки №1, 2, 3, Методикою оцінки дорожніх транспортних засобів та Міжнародними стандартами оцінки (МСО).