Касети для розсади ROKO гуртом та у роздріб

Фото Касети для розсади ROKO гуртом та у роздріб
Інтернет-мaгaзин «Горшок.Шоп» вже багато років постачає на український ринок касети для розсади від відомого польського виробника ROKO. В наявності касети на 40, 45, 54, 77, 96, 103, 160, 260, 286 і 576 місць (осередків). Доставка по всій Україні у день замовлення, можна післяплатою. Пакування за рахунок магазину!

Касети для розсади – невеликі ємності діаметром від 3,5 до 7 см, з'єднані між собою (залежно від розміру осередків у касеті може бути від кількох штук до кількох сотень). Це невід'ємний інструмент для дачників, садоводів, квітникарів та малих фермерських господарств для посіву насіння рослин, квітів та овочів у зимовий час. Зараз саме час купити касети для розсади для щедрого врожаю у 2023 році.

Купити касети для розсади ROKO (Польща) можливо як гуртом (оптом) так і у роздріб. «Горшок.Шоп» гарантує найнижчу вартість на касети для розсади на українському ринку, оскільки є прямим імпортером товару з ЄС, та безперебійно забезпечує українського споживача касетами для розсади ROKO вже багато років!

Інтернет-мaгaзин аксесуарів для рослин «Горшок.Шоп» гарантує найвищу европейську якість касет для розсади за прийнятною українською ціною.
Тел.: (068) 378-10-50, (050) 708-21-51.

Дополнительная информация на сайте gorshok.shop