FlyingVoice FIP16 Plus, дводіапазонний sip-телефон, 2 sip акаунти, Wi-Fi, Bluetooth

Фото FlyingVoice FIP16 Plus, дводіапазонний sip-телефон, 2 sip акаунти, Wi-Fi, Bluetooth
Flying Voice FIP16Plus – це портативний IP-телефон з кріпленням на пояс. Він оснащений 1,8-дюймовим кольоровим РК-екраном 128x160 TN, підтримкою 2 облікових записів SIP, Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц, швидким роумінгом та вбудованою батареєю великої ємності 4000 мА, що забезпечує 120 годин в режимі 2 у режимі розмови. Користувачі можуть насолоджуватися голосовими дзвінками у форматі HD та багатими функціями дзвінків, навіть коли вони ходять по офісу.

Характеристики:
1,8-дюймовий кольоровий дисплей
2 sip-лінії
дводіапазонний Wi-Fi 2,4 ГГц та 5 ГГц
підтримка IEEE 802.11 k/r, перехресних точок доступу зі швидким роумінгом
батарея великої ємності 4000 мА, 120 годин у режимі очікування, 12 годин у режимі розмови
ступінь захисту IP 52, водонепроникність та пиленепроникність

Особливості:
Кольоровий дисплей:
Оснащений 1,8-дюймовим кольоровим дисплеєм TN з роздільною здатністю 128 x 160 і підсвічуванням, що забезпечує чітке відображення інтерфейсу.

Задній затискач для ременя:
Трубка оснащена заднім затиском для ременя, який можна прикріпити до затискача для ременя або кишенькового затискача, щоб звільнити руки та кишеню.

Двохдіапазонний Wi-Fi:
Телефон підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц та 5 ГГц. Не вимагає прокладання проводів, що економить кошти та забезпечує гнучкість розгортання.

Тривалий час очікування:
Завдяки вбудованому акумулятору великої ємності 4000 мА телефон забезпечує 120 годин роботи в режимі очікування і 12 годин в режимі розмови.

Швидкий роумінг:
Підтримка швидкого роумінгу IEEE 802.11 k/r, який реалізує роумінг між точками доступу та вільно переміщається без обмежень.

IP 52 рейтинг:
Клас захисту IP 52, телефон захищений від бризок води та пилу, що дозволяє повною мірою насолоджуватися HD-дзвінками, навіть при роботі в курному або вологому середовищі.

Простота налаштування та оновлення:
Завдяки кільком режимам автоматичної ініціалізації, таким як FTP, TFTP, HTTP, option 66 і FACS від Flyingvoice, FIP16 Plus підтримує автоматичну ініціалізацію і може керуватися централізовано та віддалено.

Цена: 4 992 грн за шт.