AgroKalina

Фото AgroKalina
ТОВ «Агромаш-Калина» - це компанія, що займається виробництвом грунтообробної та посівної техніки. Наші клієнти це як і фермери з невеликим земельним банком від 10 Га так і масштабні агрохолдинги з сотнями тисяч гектарів.
Кожен агрегат своїми конструктивними особливостями має на меті допомогти аграріям бути більш єфективними і досягати високої врожайності при мінімальних витратах.

Виробництво: агрегати «AGROKALINA» виготовляються за допомогою сучасного обладнання із застосуванням виключно високоякісних матеріалів. Цей підхід дозволяє отримати в результаті якісну продукцію за мінімальною вартістю.

Підвищення родючості: сучасні розробки технологій «AGROKALINA» у процесах обробітку та підготовки  грунту, а також посів за технологією NO-TILL є новим словом у розвитку екологічних методів підвищення родючості землі. Це дозволяє робити особливий внесок у збереження грунтів, розвиток екологічності та рентабельності виробництва.

Розробка та консультування: кожна ідея, втілена в агрегатах «AGROKALINA», народжується після детальних консультацій з досвідченими механіками, агрономами, які працюють безпосередньо в даній сфері. Це дозволяє їм реалізовувати свої ідеї, покращити роботу в цілому всього господарства та співпрацювати при створенні агрегатів.

Підприємство пропонує сільгоспвиробникам грунтообробну та посівну техніку власного виробництва, яка підходить для всіх регіонів України та різних технологій вирощування сільськогосподарських культур.
Наша сервісна підтримка та відділ запасних частин завжди швидко прийдуть на допомогу та забезпечать всім необхідним для надійної роботи.

ТОВ «Агромаш-Калина» знаходиться за адресою: м. Калинівка, вул. Незалежності, 46, 22401.

Наш сайт: https://agrokalina.com