Доска частных объявлений Украины
Хостинговый провайдер с поддержкой 24/7

Рабочий на завод Electrolux в Польшу

Фото Рабочий на завод Electrolux в Польшу
График работы:
Полный день
Опыт работы:
Не имеет значения
Компанія Electrolux в Польшу, який відомий в цілій Європі та світі виробника холодильників, пральних машин і т.п. проводить набір працівників (мужчины и женщины от 18 до 55 лет) - обслуговування лінії продукції,работа на конвеере,сборка,упаковка.
Робота таеож полягає на контролі кінцевого продукту та його упаковування,складання плат и запчастин и комплектация и др. До обов'язків працівника також входить організація та дотримання порядку та чистоти свого робочого місця і первинне обслуговування робочих засобів.
Вимоги: вища освіта ,знання мови та кваліфікації не требуются;
швидкість та точність рухів;
висока особиста культура;
працьовитість, самостійність та відповідальність;
прихильність та висока мотивація до роботи.
Пропонуємо:Робота на вiдомому підприємстві Elektrolux
-прцівники: чоловіки і жінки до 50 лет.
умова про працю
-медогляд безкоштовно, одяг і взуття дає підприємство
-ставка 2000 зл. чистыми, денні надгодини +50%, нічні +100%, вихідні +100%. (в місяць нетто виходить 2800-3100 злотых чистыми (зарплата с подработками).Главное порядочность и желание работать.
-робота в три зміни, понеділок-пятниця, с 6-00 до 14-00, 14-22, 22-6
вихідні субота,неділя
-доїзд до праці безкоштовний
-ЖИТЛО 400зл вираховуємо із зарплати, при бажанні працівники можуть знайти собі житло окремо
-обов'язкова кауція(завдаток) при поселені 100зл. Повертається коли людина виїзджає згідно договору. Виготовлення карт побиту-Бескоштовно или дают годовое приглашение.
Спочатку працюють по 8-9 годин.2 недели щоб ви навчились основам праці! Щоб не робили дефекти продукції!
Працевлаштування офіційне та легальне. Оплачуємо соціальне та медичне страхування. На початку роботи підписуємо з Вами договір на півроку, потім є можливість продовжити договір та візу на рік .Делают Карту Побыту.Есть другие вакансии для женщин и семейных пар. Делаем полный пакет документов-просто трудоустройством для того у кого есть виза-НЕ ЗАНИМАЕМСЯ
Мы находимся в Днепропетровске- работаем с Запорожской, Полтавской,Киевской,Кировоградской,Николаевской,Одесской,Черниговской, Сумской, Днепропетровской, Луганской, Донецкой областями.